Resultater fra innledende kamper i Norway Cup

Her er alle resultater fra de innledende kampene i årets Norway Cup. Lag fra både Sunndal, Søya/Todalen/Kvass/U, Surnadal/Kvass/Ulvungen og Eidsvåg gikk videre til A-sluttspillet.
Nyheter

(Resultater for guttene kommer først, deretter jentene, fra de eldste til de yngste spillerne).

Tidspunkt for kamper i A-sluttspillene er også oppgitt.



HER FINNER DU EN OPPDATERT OVERSIKT OVER RESULTATENE I SLUTTSPILLENE.



Gutter 17/18/19:

A - pulje 8: Sunndal

Korsvoll - Sunndal 0 - 4

Mjøndalen IF - Sunndal 3 - 1

Sunndal - Fusa 3 - 2

*** Sunndal er dermed i A-sluttspillet, og møter Bøler onsdag kl. 12.00 i 1/32-finalen.





Gutter 15/16:

B - pulje 17: Surnadal

Ballerup - Skovlunde 2 - Surnadal 0 - 3

Surnadal - Fana 3 2 - 1

Sandnessjøen IL** - Surnadal 1 - 2

*** Surnadal er dermed i A-sluttspillet, og møter Lørenskog til 1/32-finale kl. 13.15 onsdag.



B - pulje 24: Søya/Todalen/Kvass/U

Søya/Todalen/Kvass/U - Raufoss 3 4 - 0

Søya/Todalen/Kvass/U - Grorud 0 - 2

Hald/Skogsvåg/Telavåg - Søya/Todalen/Kvass/U 0 - 3

*** Søya/Todalen/Kvass/U er dermed i A-sluttspillet, og møter 2. plassen i pulje 8 til 1/64-delsfinale onsdag klokka 08.00.



B - pulje 33: Sunndal 1

Rustad 1 - Sunndal 1 2 - 0

Hessa/SIF - Sunndal 1 0 - 2

Sunndal 1 - Åsane 1 1 - 3

*** Sunndal 1 er i A-sluttspillet, og møter Kings Kuopio* i 1/64-finale onsdag.



B - pulje 44: Sunndal 2

Sunndal 2 - Mostar 0 - 7

Hallingdal FK - Sunndal 2 8 - 0

Stranda - Sunndal 2 9 - 1



B - pulje 48: Sunndal 3

Sunndal 3 - Sander IL 3 - 2

Os Turn Fotball 2 - Sunndal 3 6 - 0

Ready - Sunndal 3 0 - 3

*** Sunndal 3 er dermed i A-sluttspillet, og møter 2. plassen i pulje 1 til 1/64-finale onsdag klokka 08.00.



Gutter 14:

C - pulje 6: Sunndal 1

Kolbotn - Sunndal 1 2 - 1

Åsgårdstrand/Borre - Sunndal 1 1 -1



C - pulje 7: Sunndal 2

Sunndal 2 - Nordstrand 3 0 - 2

Sunndal 2 - Hof/Svarstad/Hvittingfoss 0 - 2

Sunndal 2 - Rosendal TL** 0 - 8



C - pulje 30: Søya/Todalen/Kvass/U

Djerv 1919 - Søya/Todalen/Kvass/U 13 - 0

Trønder-Lyn IL - Søya/Todalen/Kvass/U 3 - 1

Nordstrand 4 - Søya/Todalen/Kvass/U 0 - 4

*** Dermed er Søya/Todalen/Kvass/U i B-sluttspillet, og spiller 1/16-finalen onsdag kl. 20.30.



C - pulje 24: Eidsvåg Romsdal

Løv Ham 1 - Eidsvåg Romsdal** 6 - 0

Abildsø IL - Eidsvåg Romsdal** 1 - 4

Eidsvåg Romsdal** - Skedsmo* 2 - 4

*** Eidsvåg er dermed i B-sluttspillet, og møter vinneren i pulje 13 til 1/16-finale onsdag kl. 16.20.

--------



Jenter 17/18/19:

Q - pulje 1: Sunndal

Sunndal - Tynset 1 3 - 0

Øvrevoll Hosle IL* - Sunndal 1 - 2

*** Dermed er Sunndal i A-sluttspillet, og møter 2. plassen i pulje 9 til 1/8-finale onsdag klokka 18.30.





Jenter 15/16 år:

R - pulje 12: Sunndal

Sunndal - Grue IL 0 - 1

Sunndal - Sauland 4 - 0

*** Dermed er Sunndal i A-sluttspillet, og møter Ballerup-Skovlunde 1 i 1/16-finale klokka 17.30 onsdag.



R - pulje 20: Surnadal/Kvass/Ulvungen

Surnadal/Kvass/Ulvungen - Ka FC 3 - 1

Surnadal/Kvass/Ulvungen - DFI 7 - 0

Surnadal/Kvass/Ulvungen - Brumunddal 1 1 - 0

*** Dermed er Surnadal/Kvass/Ulvungen i A-sluttspillet, og møter 2. plassen i pulje 11 i 1/16-finale onsdag klokka 17.30.





Jenter 15/16 år (7'er):

U - pulje 6: Eidsvåg Romsdal

Masfjord - Eidsvåg Romsdal 2 - 0

Strandkameratene IL - Eidsvåg Romsdal 0 - 0

Røa* - Eidsvåg Romsdal 1 - 1

*** Eidsvåg er i B-sluttspillet, og møter Hvittingfoss til 1/8-finale onsdag kl.19:05.



Jenter 14:

S - pulje 2: Sunndal

Sunndal - Rustad 6 - 1

Sunndal - Hadeland KFK 0 - 3

Sunndal - Langesund IF* 1 - 0

***Sunndal er dermed i A-sluttspillet, og møter vinneren i pulje 10 i 1/16-finale onsdag morgen kl. 10.00.



Jenter 13/14 år (7'er)

V - pulje 12: Eidsvåg Romsdal

Lesja/Lesjaskog - Eidsvåg Romsdal 0 - 4

Eidsvåg Romsdal - Haugar 0 - 1

Eidsvåg Romsdal - Haslum 6 - 0

*** Eidsvåg er dermed i A-sluttspillet, og møter vinneren i pulje 13 til 1/16-finale onsdag kl. 16.20.



V - pulje 17: Kvass/Ulvungen

Flaktveit Falk - Kvass/Ulvungen FK 2 - 0

Hessa IL - Kvass/Ulvungen FK 3 - 0

Lille Tøyen FK - Kvass/Ulvungen FK 3 - 0