Fleire lokale samlagsmeistrar

Vegard Fjærli, Bæverdalen, Signe Eggestøl Husby, Sunndal, Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen og Karen Snekvik, Surnadal er mellom dei mange lokale skyttarane som gjekk heilt til topps i sin klasse under siste helgs samlagsmeisterskap, 15 meter i Halsa.

Eldre junior: Karen Snekvik gjekk til topps i klasse eldre junior med 341 poeng. 

Sport

Her er resultata:

Mesterskap:

Rekrutt: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 348, 2. Marius Mikkelsen, Surnadal 346, 3. Christian Moen Hårstad, Surnadal 337, 4. Torje Gustad Ingeborgvik, Kvernes 323, 5. Hans Ole Loe, Kvernes 320

Eldre rekrutt: 1. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 348, 2. Hermann Lyngvik, Fosna 338, 3. Sigurd Brevik, Fosna 332, 4. Ole Dalsegg, Øvre Surnadal 332, 5. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 289

Junior: 1. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 345, 2. Nora Haugsnes, Årvågsfjord 344, 3. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 343, 4. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 341, 5. Håkon Brevik, Fosna 341, 6. Erling Waag, Surnadal 340, 7. Mathias Bakk, Årvågsfjord 335, 8. Jon Sæterbø, Surnadal 326

Eldre Junior: 1. Karen Snekvik, Surnadal 341, 2. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal 341, 3. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 339, 4. Hans Øie Bævre, Bæverdalen 333, 5. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 328, 6. Thomas Ervik, Årvågsfjord 321

V65: 1. Åge Haugen, Valsøyfjord 347, 2. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 346, 3. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 344, 4. Jarle Foss, Bæverdalen 344, 5. Stein Olav Gravem, Surnadal 343, 6. Kurt Holmen, Smøla 342, 7. Gregus Kristensen, Kvernes 341, 8. Knut Stormo, Kvernes 341, 9. Tor Stokke, Valsøyfjord 339, 10. Terje Thevik, Årvågsfjord 335, 11. Arnfinn Blakstad, Batnfjord 332

V73: 1. Gunvald Nisja, Sunndal 348, 2. Håkon T. Gravem, Sunndal 347, 3. Ole M. Silseth, Eide og Naas 344, 4. Ludvik Gravem, Sunndal 344, 5. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 343, 6. Helge Bævre, Bæverdalen 342, 7. Ola Krogstad, Eide og Naas 341, 8. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 340, 9. Lars Indreiten, Halsa (Nordmør) 340, 10. Birger Indreiten, Halsa (Nordmør) 339, 11. Steinar Løseth, Rindal 333, 12. Kristian Henden, Surnadal 333, 13. Ole H. Loe, Kvernes 315

Klasse 1:

Klasse 2: 1. Kirsti Rakstang, Aspøy og Straumsnes 345, 2. Grim Sæterbø, Hjelmen 342, 3. Nils Jøran Stenberg, Surnadal 341, 4. Knut Rakstang, Aspøy og Straumsnes 341, 5. Harry Fagerheim, Smøla 340, 6. Odd Tyrhaug, Smøla 340, 7. Ole Kristian Brønstad, Lomundal 337, 8. Kristian Jordahl, Batnfjord 336, 9. Olav Nogva, Eide og Naas 331, 10. Eirik Stivold, Halsa (Nordmør) 325, 11. Mads Larsen Aspås, Batnfjord 321

Klasse 3-5: 1. Eline Lillegård, Hjelmen 346, 2. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 344, 3. Ane Martine Berg, Hjelmen 344, 3. Marte Bjerkaas Nisja, Sunndal 344, 5. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 344, 6. Ingar Waag, Surnadal 342, 7. Jakob Nørbech, Aspøy og Straumsnes 342, 8. Terje Nisja, Sunndal 341, 9. Roy Haugsnes, Årvågsfjord 341, 10. Kine Otnes, Valsøyfjord 341, 11. Kåre Grønning, Fosna 340, 12. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 340, 13. Rolf Morten Berg, Hjelmen 340, 14. Arnfinn Berdal, Rindal 340, 15. Heidi Husevåg, Reinsfjell 339, 16. Mons Otnes, Surnadal 339, 17. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 339, 17. Trond Gullik Mikkelsen, Surnadal 339, 19. John Nordvik, Surnadal 338, 20. Jorun Snekvik, Surnadal 338, 21. Steffen Sætervik Haugen, Valsøyfjord 338, 22. Hanne Waag, Surnadal 337, 23. Lars Lillegård, Hjelmen 337, 24. Ingrid Angela Gravem Isaksen, Sunndal 336, 25. Torbjørn Husevåg, Reinsfjell 335, 26. Torgeir Nisja, Sunndal 334, 27. Gunnar Hjelen, Årvågsfjord 334, 28. Arnt Erik Otnes, Valsøyfjord 334, 29. Anders Korneliussen, Kvernes 331, 30. Thomas Fossen, Valsøyfjord 330, 31. Gunn Gravem Isaksen, Sunndal 328, 32. Bente Hjelen, Årvågsfjord 328, 33. Maria Helene Nogva, Eide og Naas 328, 34. Lisbeth Bakk, Årvågsfjord 328, 35. Kristin Kanestrøm, Smøla 327, 36. Anders Dyrnes, Smøla 326, 37. Kay Margido Sletnes, Reinsfjell 251

V55: 1. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 345, 2. Alf Erik Bolme, Rindal 343, 3. Oddbjørn Bolme, Rindal 343, 4. Kjell Gujord, Fosna 342, 5. Ivar Maalen, Surnadal 341, 6. Kurt Otnes, Valsøyfjord 341, 7. Bjørn Snekvik, Bæverdalen 340, 8. Axel Skuggevik, Surnadal 340, 9. Nils Halse, Halsa (Nordmør) 339, 10. Kjell Magne Lervik, Halsa (Nordmør) 338, 11. Jens Kåre Øyen, Hov 336, 12. Alf Høgset, Batnfjord 336, 13. Ole Johan Kvendbø, Surnadal 335, 14. Kjell Otnes, Valsøyfjord 335, 15. Bjørn Heggset, Surnadal 322

Hovedskyting:

Klasse NU: 1. Guro Betten, Halsa (Nordmør) 231, 1. Aron Betten, Halsa (Nordmør) 236, 3. Magnus Rognskog, Halsa (Nordmør) 223, 4. Terje Sinnes, Halsa (Nordmør) 216, 5. Ola Magnus Stenberg, Surnadal 222, 6. Eline Holmen Stensønes, Smøla 225, 7. Varg Andre Tyrhaug, Smøla 240

Klasse R: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 248, 2. Marius Mikkelsen, Surnadal 247, 3. Christian Moen Hårstad, Surnadal 240, 4. Hans Ole Loe, Kvernes 230, 5. Torje Gustad Ingeborgvik, Kvernes 227

Klasse ER: 1. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 248, 2. Sigurd Brevik, Fosna 240, 3. Hermann Lyngvik, Fosna 240, 4. Ole Dalsegg, Øvre Surnadal 238, 5. Henrik Eikrem, Aspøy og Straumsnes 209

Klasse J: 1. Nora Haugsnes, Årvågsfjord 246, 2. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 245, 3. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 244, 4. Håkon Brevik, Fosna 243, 5. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 241, 6. Erling Waag, Surnadal 240, 7. Mathias Bakk, Årvågsfjord 236, 8. Jon Sæterbø, Surnadal 236

Klasse EJ: 1. Karen Snekvik, Surnadal 242, 2. Camilla Irene Kalset Grøtte, Surnadal 242, 3. Karoline T Eikrem, Aspøy og Straumsnes 241, 4. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 236, 5. Hans Øie Bævre, Bæverdalen 235, 6. Thomas Ervik, Årvågsfjord 223

Klasse NV: 1. Hans Christian Hårstad, Surnadal 245, 2. Anne Betten, Halsa (Nordmør) 242, 3. Merete Sinnes, Halsa (Nordmør) 237, 4. Hanne Merethe Holmen, Smøla 237

Klasse V65: 1. Åge Haugen, Valsøyfjord 248, 2. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 247, 3. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 247, 4. Jarle Foss, Bæverdalen 246, 5. Stein Olav Gravem, Surnadal 245, 6. Knut Stormo, Kvernes 245, 7. Kurt Holmen, Smøla 244, 8. Gregus Kristensen, Kvernes 243, 9. Tor Stokke, Valsøyfjord 243, 10. Terje Thevik, Årvågsfjord 241, 11. Arnfinn Blakstad, Batnfjord 237

Klasse V73: 1. Håkon T. Gravem, Sunndal 249, 2. Gunvald Nisja, Sunndal 248, 3. Helge Bævre, Bæverdalen 247, 4. Ludvik Gravem, Sunndal 246, 5. Ole M. Silseth, Eide og Naas 245, 6. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 245, 7. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 244, 8. Ola Krogstad, Eide og Naas 242, 9. Lars Indreiten, Halsa (Nordmør) 242, 10. Birger Indreiten, Halsa (Nordmør) 241, 11. Steinar Løseth, Rindal 238, 12. Kristian Henden, Surnadal 238, 13. Ole H. Loe, Kvernes 222

Klasse 1: 1. Tonje Fuglås Kvendbø, Surnadal 247, 2. Stig Atle Sletvik, Aspøy og Straumsnes 240, 3. Elin Øren Røvik, Batnfjord 239, 4. Reidun Naalsund, Aspøy og Straumsnes 237

Klasse 2: 1. Nils Jøran Stenberg, Surnadal 247, 2. Grim Sæterbø, Hjelmen 246, 3. Kirsti Rakstang, Aspøy og Straumsnes 245, 4. Odd Tyrhaug, Smøla 243, 5. Knut Rakstang, Aspøy og Straumsnes 243, 6. Harry Fagerheim, Smøla 242, 7. Ole Kristian Brønstad, Lomundal 241, 8. Kristian Jordahl, Batnfjord 239, 9. Olav Nogva, Eide og Naas 237, 10. Mads Larsen Aspås, Batnfjord 236, 11. Eirik Stivold, Halsa (Nordmør) 233

Klasse 3: 1. Ingrid Angela Gravem Isaksen, Sunndal 236, 2. Thomas Fossen, Valsøyfjord 234, 3. Kristin Kanestrøm, Smøla 233, 4. Bente Hjelen, Årvågsfjord 228

Klasse 4: 1. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 244, 2. Kåre Grønning, Fosna 244, 3. Roy Haugsnes, Årvågsfjord 242, 4. Rolf Morten Berg, Hjelmen 241, 5. Mons Otnes, Surnadal 240, 6. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 240, 7. Hanne Waag, Surnadal 239, 8. Steffen Sætervik Haugen, Valsøyfjord 239, 9. Trond Gullik Mikkelsen, Surnadal 239, 10. John Nordvik, Surnadal 238, 11. Torbjørn Husevåg, Reinsfjell 237, 12. Anders Korneliussen, Kvernes 235, 13. Arnt Erik Otnes, Valsøyfjord 235, 14. Torgeir Nisja, Sunndal 234, 15. Gunnar Hjelen, Årvågsfjord 234, 16. Anders Dyrnes, Smøla 232, 17. Gunn Gravem Isaksen, Sunndal 231, 18. Kay Margido Sletnes, Reinsfjell 231, 19. Maria Helene Nogva, Eide og Naas 231, 20. Lisbeth Bakk, Årvågsfjord 230

Klasse 5: 1. Eline Lillegård, Hjelmen 246, 2. Ane Martine Berg, Hjelmen 245, 3. Ingar Waag, Surnadal 245, 3. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 245, 5. Marte Bjerkaas Nisja, Sunndal 244, 6. Jakob Nørbech, Aspøy og Straumsnes 242, 6. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 242, 8. Kine Otnes, Valsøyfjord 242, 9. Terje Nisja, Sunndal 241, 10. Arnfinn Berdal, Rindal 241, 11. Heidi Husevåg, Reinsfjell 240, 12. Jorun Snekvik, Surnadal 239, 13. Lars Lillegård, Hjelmen 237

Klasse V55: 1. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 248, 2. Alf Erik Bolme, Rindal 244, 3. Axel Skuggevik, Surnadal 244, 3. Kjell Gujord, Fosna 244, 5. Oddbjørn Bolme, Rindal 244, 6. Nils Halse, Halsa (Nordmør) 244, 7. Kurt Otnes, Valsøyfjord 243, 8. Kjell Otnes, Valsøyfjord 243, 9. Ivar Maalen, Surnadal 242, 10. Bjørn Snekvik, Bæverdalen 241, 11. Alf Høgset, Batnfjord 241, 11. Ole Johan Kvendbø, Surnadal 241, 13. Kjell Magne Lervik, Halsa (Nordmør) 239, 14. Jens Kåre Øyen, Hov 237, 15. Bjørn Heggset, Surnadal 227