Signe skjøt 348 i Sunndal

Sterke resultat blant unge skyttere.

348: Signe Eggestøl Husby skjøt 348 poeng under helgens stevne og gikk til topps i klasse eldre rekrutt. 

Sport

Signe Eggestøl Husby, Sunndal, klinket til med 348 poeng i klasse eldre rekrutt under helgens stevne i regi av Hov skytterlag.

Vegard Fjærli, Bæverdalen skjøt seg til topps i rekruttklassen med 347 poeng. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra vant juniorklassen med 346 poeng, mens Karen Snekvik, Surnadal vant eldre junior med 337 poeng.

Her er resultatlista:

Rekrutt: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 347, 2. Marius Mikkelsen, Surnadal 347, 3. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda & Skaala 336, 4. Hans Ole Loe, Kvernes 330

Eldre rekrutt: 1. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 348, 2. Ole Dalsegg, Øvre Surnadal 339, 3. Rune Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 319

Junior: 1. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 346, 2. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 345, 3. Erling Waag, Surnadal 343, 4. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 341, 5. Ørjan Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 341, 6. Jon Sæterbø, Surnadal 337, 7. Tora Skiri, Rauma 336, 8. Erlend Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 331, 9. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 325, 10. Viktor Gravanes Berg, Nesjestranda & Skaala 320

Eldre Junior: 1. Karen Snekvik, Surnadal 337, 2. Hans Øie Bævre, Bæverdalen 331, 3. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 331

V65: 1. Stein Olav Gravem, Surnadal 348, 2. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 346, 3. Åge Haugen, Valsøyfjord 346, 4. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 345, 5. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 344, 6. Gregus Kristensen, Kvernes 344, 7. Roger Lindgren, Stordalen 340, 8. Jarle Foss, Bæverdalen 337, 9. Tor Stokke, Valsøyfjord 337, 10. Even Langli, Rindal 336, 11. Martin Berg, Reinskytten 335

V73: 1. Håkon T. Gravem, Sunndal 349, 2. Ludvik Gravem, Sunndal 348, 3. Jon Oren, Surnadal 347, 4. Gunvald Nisja, Sunndal 346, 5. Steinar Dahle, Holmemstranda 345, 6. Reidar Ahdell, Nesjestranda & Skaala 345, 7. Jostein W. Hoseth, Rennebu 345, 8. Ole M. Silseth, Eide og Naas 344, 9. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 344, 10. Anders Moen, Hov 339, 11. Helge Bævre, Bæverdalen 339, 12. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 336, 13. Nils Hjellmo, Sunndal 336, 14. Reidar Svartøien, Opdal og Midtbygden 330, 15. Steinar Løseth, Rindal 330, 16. Kjell Stenbro, Rindal 328, 17. Ole Loe, Kvernes 319

Klasse 1: 1. Tonje Fuglås Kvendbø, Surnadal 247, 2. Reidun Naalsund, Aspøy og Straumsnes 244, 2. Dag Isaksen, Sunndal 244, 4. Stig Atle Sletvik, Aspøy og Straumsnes 238

Klasse 2: 1. Knut Rakstang, Aspøy og Straumsnes 344, 2. Kirsti Rakstang, Aspøy og Straumsnes 341, 3. Olav Nogva, Eide og Naas 341, 4. Harry Fagerheim, Smøla 340, 5. Odd Tyrhaug, Smøla 339, 6. Nils Jøran Stenberg, Surnadal 339, 7. Joakim Kjølstad, Hov 335, 8. Frank Roger Berg, Nesjestranda & Skaala 332, 9. Leon Sindre Lillehamre, Fiskå 331, 10. Anders M Moen, Hov 326

Klasse 3-5: 1. Mona Isene, Rennebu 345, 2. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 345, 3. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 344, 4. Jakob Nørbech, Aspøy og Straumsnes 344, 5. Terje Nisja, Sunndal 343, 6. Olav Noralf Stensås, Soknedal 343, 7. Ingar Waag, Surnadal 343, 8. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 342, 9. Eline Lillegård, Hjelmen 342, 10. Otte Hårstad, Rennebu 341, 11. Anita Jære, Rennebu 341, 12. Arnfinn Berdal, Rindal 340, 13. Jorun Snekvik, Surnadal 340, 14. Maria Helene Nogva, Eide og Naas 340, 15. Jørn Ole Skiri, Rauma 340, 16. Ludvik André Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 340, 17. Johnny Gammelsæter Vågen, Nesjestranda & Skaala 340, 18. Mons Otnes, Surnadal 340, 19. Sigbjørn Hausberg, Surnadal 338, 20. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 338, 21. John Nordvik, Surnadal 338, 22. Rolf Morten Berg, Hjelmen 337, 23. Helge Roar Åndal, Malmefjorden 337, 24. Gunn Gravem Isaksen, Sunndal 337, 25. Hanne Waag, Surnadal 337, 26. Tron Arne Gravem, Sunndal 336, 27. Torgeir Nisja, Sunndal 336, 28. Håkon Gammelsæter Tolaas, Nesjestranda & Skaala 334, 29. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra 333, 30. Lars Lillegård, Hjelmen 332, 31. Vegar Bakken, Moltustranda og Larsnes 332, 32. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 331, 33. Ingrid Angela Gravem Isaksen, Sunndal 330, 34. Kåre Grønning, Fosna 329, 35. Ragnhild Øyen, Aspøy og Straumsnes 328, 36. Bjørnar Holsetstuen, Opdal og Midtbygden 326, 37. Erik Stølen, Opdal og Midtbygden 310

V55: 1. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 346, 2. Torleiv Sagstad, Nesjestranda & Skaala 345, 3. Alf Erik Bolme, Rindal 343, 4. Bjørn Snekvik, Bæverdalen 343, 5. Bjørn Haugen, Valsøyfjord 341, 6. Axel Skuggevik, Surnadal 340, 7. Jens Kåre Øyen, Hov 340, 8. Ole Johan Kvendbø, Surnadal 338, 9. Oddbjørn Bolme, Rindal 338

Hovedskyting:

Klasse NU: 1. Iver Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 243

Klasse R: 1. Vegard Fjærli, Bæverdalen 250, 2. Marius Mikkelsen, Surnadal 247, 3. Henrik André Stavem Tolaas, Nesjestranda & Skaala 241, 4. Hans Ole Loe, Kvernes 236

Klasse ER: 1. Signe Eggestøl Husby, Sunndal 248, 2. Ole dalsegg, Øvre Surnadal 244, 3. Rune Aasen Naalsund, Aspøy og Straumsnes 229

Klasse J: 1. Ronja Hammervold, Eidsvåg og Eidsøra 247, 2. Kjell Arne Fjærli, Bæverdalen 246, 3. Erling Waag, Surnadal 243, 4. Ørjan Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 242, 5. Ane Bjerkaas Nisja, Sunndal 241, 6. Jon Sæterbø, Surnadal 240, 7. Tora Skiri, Rauma 238, 8. Erlend Martinsen Hage, Opdal og Midtbygden 235, 9. Hilde Korsrud Ulset, Aspøy og Straumsnes 229, 10. Viktor Gravanes Berg, Nesjestranda & Skaala 227

Klasse EJ: 1. Karen Snekvik, Surnadal 239, 2. Solfrid Ulseth Moen, Aspøy og Straumsnes 234, 3. Hans Øie Bævre, Bæverdalen 233

Klasse V65: 1. Stein Olav Gravem, Surnadal 249, 2. Tore Ulset, Aspøy og Straumsnes 248, 3. Åge Haugen, Valsøyfjord 248, 4. Arnfinn Kamsvåg, Sunndal 246, 5. Kai Eskelund, Flå (Uttrøndelag) 246, 6. Jarle Foss, Bæverdalen 244, 7. Gregus Kristensen, Kvernes 244, 8. Roger Lindgren, Stordalen 243, 9. Even Langli, Rindal 242, 10. Martin Berg, Reinskytten 241, 11. Tor Stokke, Valsøyfjord 241

Klasse V73: 1. Håkon T. Gravem, Sunndal 249, 2. Jon Oren, Surnadal 249, 3. Ole M. Silseth, Eide og Naas 248, 4. Ludvik Gravem, Sunndal 248, 5. Steinar Dahle, Holmemstranda 247, 6. Gunvald Nisja, Sunndal 247, 7. Jostein W. Hoseth, Rennebu 247, 8. Reidar Ahdell, Nesjestranda & Skaala 247, 9. Arne Bjørn Gaupset, Batnfjord 246, 10. Anders Moen, Hov 245, 11. Jørund Kvalvaag, Reinsfjell 244, 12. Helge Bævre, Bæverdalen 243, 13. Nils Hjellmo, Sunndal 240, 14. Steinar Løseth, Rindal 238, 15. Kjell Stenbro, Rindal 237, 16. Reidar Svartøien, Opdal og Midtbygden 235, 17. Ole Loe, Kvernes 229

Klasse 1: 1. Tonje Fuglås Kvendbø, Surnadal 247, 2. Reidun Naalsund, Aspøy og Straumsnes 244, 2. Dag Isaksen, Sunndal 244, 4. Stig Atle Sletvik, Aspøy og Straumsnes 238

Klasse 2: 1. Knut Rakstang, Aspøy og Straumsnes 245, 2. Nils Jøran Stenberg, Surnadal 244, 3. Kirsti Rakstang, Aspøy og Straumsnes 243, 4. Olav Nogva, Eide og Naas 243, 5. Harry Fagerheim, Smøla 242, 6. Odd Tyrhaug, Smøla 241, 7. Joakim Kjølstad, Hov 238, 8. Leon Sindre Lillehamre, Fiskå 236, 9. Frank Roger Berg, Nesjestranda & Skaala 236, 10. Anders M Moen, Hov 229

Klasse 3: 1. Tron Arne Gravem, Sunndal 238, 2. Ingrid Angela Gravem Isaksen, Sunndal 237, 3. Erik Stølen, Opdal og Midtbygden 223

Klasse 4: 1. Rune Lysgård Fagerheim, Smøla 245, 2. Maria Helene Nogva, Eide og Naas 240, 3. Hanne Waag, Surnadal 240, 4. John Nordvik, Surnadal 240, 5. Mons Otnes, Surnadal 240, 6. Sigbjørn Hausberg, Surnadal 238, 7. Gunn Gravem Isaksen, Sunndal 238, 8. Rolf Morten Berg, Hjelmen 237, 9. Lars Myrset, Eidsvåg og Eidsøra 236, 10. Torgeir Nisja, Sunndal 236, 11. Tore Egil Halse, Halsa (Nordmør) 235, 12. Kåre Grønning, Fosna 235, 13. Vegar Bakken, Moltustranda og Larsnes 234, 14. Håkon Gammelsæter Tolaas, Nesjestranda & Skaala 234, 15. Ragnhild Øyen, Aspøy og Straumsnes 230, 16. Bjørnar Holsetstuen, Opdal og Midtbygden 229

Klasse 5: 1. Mona Isene, Rennebu 245, 2. Eline Lillegård, Hjelmen 244, 3. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 244, 4. Jakob Nørbech, Aspøy og Straumsnes 244, 5. Ludvik André Sagstad Tolaas, Nesjestranda & Skaala 243, 6. Ingar Waag, Surnadal 243, 7. Terje Nisja, Sunndal 243, 8. Olav Noralf Stensås, Soknedal 243, 9. Johnny Gammelsæter Vågen, Nesjestranda & Skaala 243, 10. Anita Jære, Rennebu 243, 11. Arvid Ulset, Aspøy og Straumsnes 242, 12. Otte Hårstad, Rennebu 241, 13. Arnfinn Berdal, Rindal 240, 14. Jørn Ole Skiri, Rauma 240, 14. Jorun Snekvik, Surnadal 240, 16. Guro Øie Bævre, Bæverdalen 239, 17. Helge Roar Åndal, Malmefjorden 239, 18. Lars Lillegård, Hjelmen 233

Klasse V55: 1. Gunnar Øyen, Aspøy og Straumsnes 248, 2. Torleiv Sagstad, Nesjestranda & Skaala 246, 3. Bjørn Snekvik, Bæverdalen 244, 4. Bjørn Haugen, Valsøyfjord 243, 5. Alf Erik Bolme, Rindal 243, 6. Ole Johan Kvendbø, Surnadal 242, 7. Axel Skuggevik, Surnadal 241, 8. Jens Kåre Øyen, Hov 241, 9. Oddbjørn Bolme, Rindal 241