Deltakere på Landsskytterstevnet

Sport

Disse er påmeldt til Landsskyttarstemnet i Evje 2. til 4. august fra Drivas leserkrets:

Aspøy og Straumsnes skytterlag:

Karoline T. Eikrem, Eldre junior

Henrik Eikrem, Eldre junior

Solfrid Ulseth Moen,

Eldre junior

Astrid Naalsund, kl. 1

Jakob Nørbech, kl. 5

Kirsti Rakstang, kl. 2

Knut Rakstang, kl. 2

Arvid Ulset, kl. 5

Hilde Korsrud Ulset, Junior


Batnfjord skytterlag:

Arne Bjørn Gaupset, V73


Bæverdalen skytterlag:

Anton Bævre, kl. 3

Guro Øie Bævre, kl. 5

Hans Øie Bævre, Eldre junior

Helge Bævre, V73

Kjell Arne Fjærli, Junior

Mariann Fjærli, kl. 2

Vegard Fjærli, Rekrutt

Grethe Nordvik, kl. 4

Ola Nordvik, Junior

Bjørn Snekvik, V55


Eidsvåg og Eidsøra skytterlag:

Egil Magne Hammervold, kl. 5

Ronja Hammervold, Junior


Hjelmen skytterlag:

Ane Martin Berg, kl. 5

Rolf Morten Berg, kl. 4

Eline Lillegård, kl. 5

Lars Lillegård, kl. 5


Hov skytterlag:

Anders Moen, V73

Bent Ivar Sæther, kl. 4

Jens Kåre Øyen, V55


Lomundal skytterlag:

Maren Høgholt, kl. 2


Reinsfjell skytterlag:

Jo Kjetil Dahl, kl. 3

Kjell Dahl, V55

Ida Jamtøy Heggem, kl. 3

Frøydis Indergård, kl. 4

Sigurd Bersv. Indergård, kl. 2

Kay Margido Sletnes, kl. 4


Rindal skytterlag:

Arnfinn Berdal, kl. 5

Even Langli, V65

Steinar Løseth, V73


Sunndal skytterlag:

Håkon T. Gravem, V73

Leif Gravem, kl. 5

Ludvik Gravem, V73

Olav Gravem, kl. 4

Tron Arne Gravem, kl. 3

Signe Eggestøl Husby,

Eldre rekrutt

Dag Isaksen, kl. 1

Gunn Gravem Isaksen, kl. 4

Ingrid Angela Gravem Isaksen,

kl. 3

Arnfinn Kamsvåg, V65

Ane Bjerkaas Nisja, Junior

Marte Bjerkaas Nisja, kl. 5

Terje Nisja, kl. 5


Surnadal skytterlag:

Camilla Irene Kalset Grøtte,

Eldre junior

Sigbjørn Hausberg, kl. 4

Christian Moen Hårstad,

Rekrutt

Hans Christian Hårstad, kl. 1

Tor Fredrik Mikkelsen, kl. 3

Trond Gullik Mikkelsen, kl. 4

John Nordvik, kl. 4

Jorun Snekvik, kl. 5

Karen Snekvik, Eldre junior

Jon Sæterbø, Junior

Erling Waag, Junior

Hanne Waag, kl. 4

Ingar Waag, kl. 5

Ivar Waag, kl. 4


Valsøyfjord skytterlag:

Tor Stokke, V65


Øvre Surnadal skyttelag:

Emil Buvarp, kl. 4

Ole Dalsegg, Eldre rekrutt

Bernt Ole Moen, kl. 3

Ola Mogstad Strand, kl. 4