• Nyheter
  • Sport
  • Kultur
  • Meninger
  • Les E-avis
  • Kontakt oss

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Opp med praten →

Tror lokale spillere kunne lyktes på høyere nivå

I episode 23 av Opp med praten, som nå har passert 30 000 avspillinger, får Øystein Hjelle Bondhus og Torgeir Ruud Ramsli besøk av Jan Ragnvald Eide.

foto
– Han har spilt veldig få kamper, men scoret veldig mye mål. Målsnittet er en ting, men det er steg, en fart og en bevegelighet og uforutsigbarhet - et register med mye kvaliteter, sier Torgeir Ruud Ramsli om Oliver Lie, som trekkes fram som en av de 4. divisjonsspillerne med kvaliteter til å prøve seg på høyere nivå. Foto: Tommy Fossum
Øystein Hjelle Bondhus
Oppdatert: torsdag 29. september 2022 kl. 15:45
Publisert: torsdag 29. september 2022 kl. 15:45 Oppdatert: torsdag 29. september 2022 kl. 15:45
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Fotball
  • Opp med praten
Ansvarlig Redaktør
Tommy Fossum
Kundesenter
71 68 97 40
abonnement@driva.no
Besøksadresse
Alti Sunndal, 6600 Sunndalsøra
Næringshagen, 6650 Surnadal
Tips
redaksjon@driva.no
SMS/MMS
DRIVATIPS til 2097

Driva arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. Driva har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © Driva.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.